TheScore

Spor Haberleri
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 197.2 MB
  • Sürüm 3.20.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Medya
Spor haberlerini IOS mobil cihazınızdan takip etmek için TheScore mobil uygulamasına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Milyonlarca spor taraftarını bir araya getirerek futbol hakkında bilgilendiren TheScore mobil uygulaması kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde kullanıcılarına kaliteli bir hizmet sunuyor. Spor camiasını yakından takip etmek için TheScore'u IOS  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ve tabletinize indirin. 

TheScore, gerçek zamanlı puanlama güncellemeleri, yıldırım hızlı uyarıları, son dakika haberleri, en derin oyun içi istatistikler, videolar ve sosyal içerikler ve daha bir çok bilgi ile sizleri donatacaktır. Spor dünyasını nerede olursanız olun takip etmek için TheScore'a başvurabilirsiniz. Uygulamanın favoriler sekmesinde en sevdiğiniz takımlar, oyuncular ve liglerden önemsediğiniz tüm içerikler bulunacaktır. Favorilerinizi eklemek, silmek veya yeniden sıralamak için yönet seçeneğine dokunmanız yeterli olacaktır. 

Her oyunun canlı bir görünümüne erişmek için skorlar kategorisine göz atabilirsiniz. Bir bakışta her puan, gerçek zamanlı olarak güncellendi. Canlı oyuncu verileri, oranlar, haberler ve multimedya dahil olmak üzere ayrıntılı kutu puanları için eşleştirmeye tıklamanız yeterlidir. 

Tüm spor dallarından en üstteki başlıklardaki güncellemeleri takip etmek isterseniz TheScore'un haberler seçeneğinden faydalanın. Önemsediğiniz sporla ilgili en son haberleri, puanları, puanları ve liderleri inceleyin. İlgilendiğiniz sporları yeniden sıralamak, hatta silmek için yine yönet seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Uygulama spor dünyasını avuçlarınızın içerisine getiriyor. 

TheScore indir